V sredo, 24. junija 2026, je v okviru 20. občinskega praznika Občine Sveti Tomaž potekalo 40. tradicionalno srečanje upokojencev občin Ormož, Središče ob Dravi in Sveti Tomaž. Dogodka so se s kulturnim programom udeležili tudi otroci vrtca pri OŠ Sveti Tomaž ter učenci OŠ Sveti Tomaž.

Veseli smo bili, da smo se lahko odzvali tovrstnemu povabilu, saj verjamemo, da so srečanja med generacijami izjemno dragocena. Mlajšim so omogočila spoznavanje in spoštovanje izkušenj starejših, hkrati pa so krepila vrednote, kot so medsebojno spoštovanje, povezanost, solidarnost in skrb za skupnost, ki so jih skozi leta negovale starejše generacije. S svojim nastopom smo prispevali k prijetnemu vzdušju ter skupaj z udeleženci obeležili pomemben jubilej tradicionalnega srečanja upokojencev.

 

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 10)