Film Mickeycar

Film Ptujske TV o objavi srečanja GoCarGo

V sredo, 15. 5. 2019, smo učenci 8. a imeli tehniški dan. Udeležili smo se srečanja GoCarGo na Ptuju, ki je bilo jubilejno – desetič. Naša šola sodeluje v projektu že devetič. Tokrat smo se predstavili z avtomobilom Mickey car. Na Ptuju nas je pričakalo slabo vreme, saj je deževalo. Srečanje je zaradi tega potekalo v telovadnici. Naš avtomobil je pravi lepotec. Učenci so vložili v izdelavo avtomobila ogromno dela in truda, nekateri več, nekateri manj. Z delom smo pričeli na tehniškem dnevu oktobra, nadaljevali smo po novem letu. Da smo ga dokončali smo prišli tudi v prvomajskih počitnicah v šolo, ali po potrebi tudi ob 6. uri zjutraj. Z izdelkom sem zadovoljen, ravno tako tudi z delom učencev. Postopek o  nastajanju avtomobila si lahko ogledate v galeriji slik in v filmu.