Tehniški dan je potekal po načrtu. V uvodu sem učencem prikazal sestavne dele pručke, ter postopek izdelave pručke. Učenci so delali zelo zavzeto, uporabili so veliko ustvarjalnosti, saj so bile pručke zelo različne. Z lakom smo pručke zaščitili, ter zapisali prispevek za spletno stran. Z delom učencev sem zelo zadovoljen.

Učitelj Drago

Nekaj misli učencev:

Današnji dan mi je bil zelo všeč, še posebej brušenje in lepljenje.

Miha

Na tehniškem dnevu sem izdelal pručko iz lesa. Za izdelavo sem porabil 5 šolskih ur. Na koncu sem jo polakiral. Ni mi bilo težko.

David

Na tehniškem dnevu je bilo OK.

Minea

Danes smo izdelali pručko. Najprej smo zarisali mere,  nato po malici žagali po načrtu. Sestavne dele smo zlepili. Pri delu smo se zabavali in se imeli lepo.

Kevin in Klemen

Danes, 18. 6. 2018, smo 7. razred izdelali pručko. Zelo smo se zabavali in smejali. Učitelj nam je pokazal,  kako jo naredimo, potem smo pričeli z izdelavo. Na pručko smo si s pirografom zažgali poljubne motive.

Špela

Danes  smo učenci 7. a razreda izdelovali pručko. Na tehniškem dnevu smo se zelo zabavali. Najprej nam je učitelj pokazal,  kako naj pručka izgleda in kako jo sestavimo. Veliko smo žagali, rezali, brusili, vrtali, lepili in zarisovali. Bilo je zelo zabavno.

Lea in Amadeja

Zdelo se mi je super, da smo izdelali pručko, ker je zelo priročna.

Neja

Pri tehniškem dnevu smo izdelali pručko iz smrekovega lesa. Imela sem se lepo.

Dora

V ponedeljek, 18. 6. 2018,  smo izvedli zadnji tehniški dan. Izdelali  smo pručko. Pručko sem izdelovala sama. Pri izdelavi  pručke sem se zabavala. Veliko smo žagali, brusili in lepili. Pručko sem izdelala prva v razredu. Zelo sem  se zabavala. Bilo je zelo fajn.

Eva

Bilo mi je zelo zanimivo. Na začetku sem imel nekaj težav,  a s pomočjo sošolca sem jih premagal.

Mihael

Danes smo imeli zadnji tehniški dan. Izdelovali smo pručko (stolec). Bilo je zelo zanimivo. Najprej smo si zarisali motiv, ter ga  izžagali.  Po malici smo začeli sestavljati pručko. Ta tehniški dan bi želel ponoviti.

Erik

Danes sem izdelal pručko. Z zanimanjem sem žagal, vrtal brusil, meril.

Matic