V življenju vsi puščamo sledi … Puščamo jih na drugih ljudeh, v naravi in narava v nas. Včasih so ti odtisi globoki, včasih izginejo, včasih pa se ohranijo.

Tudi učenci OŠ Sveti Tomaž smo iskali odtise narave in jih zabeležili v nakit, kjer bodo spominjali in opominjali na to, da jo moramo spoštovati.

Svojo idejo smo predstavili na sejmu Altermed. Izdelovali smo verižice, broške, zapestnice in uhane v katere smo odtisnili različne rastline. Nastali so čudoviti izdelki, ki so navduševali obiskovalce.

Nismo pozabili niti na kulinarično razvajanje – spekli smo krekerje na katerih so odtise pustila različna semena.

Pri ustvarjanju smo zelo uživali in se veliko naučili. Tudi tega, kako pomembni so medsebojni odnosi, pozitivna komunikacija in spoštovanje.

S svojim nastopom smo pritegnili številne obiskovalce. Razvajali smo jih tudi z našimi pevskimi talenti, ki jih na naši šoli res ne manjka.

Za svoj trud smo si seveda prislužili ZLATO PRIZNANJE.

Ponosni smo na vas: Zala Hebar, Julija Vučina, Sara Viher, Teja Stajnko, Eva Tanaja Klemenčič, Rok Hebar, Glorija Vočanec, Žana Perko.

Mentorji Ekošole

rbt