SEJEM ALTEREMED

V nedeljo, 19. 3. 2023, se je skupina učencev naše šole udeležila sejma Altermed & Green Vita v Celju.

Naša stojnica z naslovom »Zdravimo z naravo« je bila bogato obložena s številnimi praktičnimi izdelki. Podrobneje smo spoznavali zdravilne rastline in njihovo uporabo na različnih področjih. Vse izdelke so učenci več kot odlično predstavili tudi obiskovalcem.

Izdelovali smo timijanove zeliščne bonbone, pehtranove razpokančke, zeliščne piškote, zeliščno sol, rožmarinovo olje, mini zeliščni vrt v steklenici, eko krpice za nego telesa, rožmarinove obeske za v avtomobil, sivkine žakeljčke, rožmarinovo kremo za utrujene noge …

Tudi s pesmijo in plesom smo popestrili dan obiskovalcem celjskega sejma.

Na odru in stojnici so blesteli naši učenci: Glorija, Žana, Riana, Leja, Alisa, Maja, Tobija in Gregor.

Za svoje delo in trud smo si prislužili tudi ZLATO PRIZNANJE.

Bravo. Ponosni smo na vas.

 

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)