Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

OBVESTILO

Dragi učenci, spoštovani starši.

Počitnice se zaključujejo, pričenja se novo šolsko leto. Veseli smo, da se pouk prične za vse učence v šoli.  Prvi šolski   dan bo v torek, 1. septembra 2020. Namenjen bo uvodnim informacijam na začetku šolskega leta in predvsem informacijam o organizaciji pouka in spoštovanju ukrepov in priporočil  NIJZ. Prvi šolski dan se pouk prične ob 8.20.  Običajnega uvodnega skupnega druženja ne bo. Učenci bodo v matičnih učilnicah s svojimi razredniki oz. sorazredniki. Prvi šolski dan se bo pouk zaključil ob 10.45.

Prvi šolski dan bo organizirana zjutraj samo druga vožnja.  Odhod avtobusov za vožnjo domov je ob 11.00 uri. Prvi šolski dan imajo učenci v šoli malico.

Prijavljeni učenci lahko že prvi dan ostanejo v podaljšanem bivanju in imajo kosilo v šoli.

Za zagotavljanje večje prometne varnosti bodo v prvem tednu v okolici šole prisotni gasilci domačih gasilskih društev. Prav tako bo poostren nadzor prometa s strani policistov.

Podrobna navodila za organizacijo pouka za vsak razred boste starši prejeli po elektronski pošti.

Uspešen začetek novega šolskega leta vam želi kolektiv OŠ Sveti Tomaž.