Učenci 5. razreda smo sodelovali na likovnem natečaju, ki ga je razpisal  Zavod za zaščito rejnih živali KOKI.

Danes smo prejeli to-le obvestilo:

Najprej naj se vam od srca zahvalimo za sodelovanje na natečaju otroške risbe Slovenska dediščina in živali. Takšnega odziva nismo pričakovali, saj je prispelo več kot 500 otroških risbic iz slovenskih vrtcev, šol, drugih zavodov in posameznikov. In za prav vse menimo, da so iskrene, vedre, pozitivne, takšne pač kot naši otroci so. Odločitev je bila zato zelo težka, zato smo jo prepustili očem oblikovalcev.

izbrana risba tigiizbrana risba stella

Vam pa z veseljem sporočamo naslednje.

Oblikovalka se je odločila, da izmed prispelih risbic na letošnji Kokijev koledar uvrsti risbico pujse Stelle (avtorica deklica Sanela Šeruga, mentorica Zvonka Lalič) in risbico muce Tigi (avtorice deklice Sare Kosi, mentorica Zvonka Lalič).

Iskrene čestitke.

Obvestila smo bili zelo veseli.