Počitnice se zaključujejo, zato je potrebno razmišljati o novem začetku v šolskem letu 2015/16. Prvi šolski dan je v torek, 1. 9. 2015. Začel se bo s skupnim sprejemom prvošolcev v šolo. Tako se bomo učenci in delavci šole zbrali ob 8.20  v telovadnici šole. Skupnemu uvodnemu delu bodo sledila srečanja po razredih, ki se bodo zaključila ob 10.45.

Prvi šolski dan bo zjutraj organizirana samo druga vožnja.  Odhod avtobusov domov je ob 11. uri. Relacije in ure avtobusnih prevozov bodo v šolskem letu 2015/16 ostale enake, kot so bile v prejšnjem šolskem letu, le vožnje domov ob sredah, ki je bila ob 15.45, več ne bo.

Prvi šolski dan imajo učenci v šoli malico.

Podaljšano bivanje se začne izvajati v sredo, 2. 9. 2015.

Za zagotavljanje večje prometne varnosti bodo v prvem tednu v okolici šole prisotni gasilci domačih gasilskih društev. Prav tako bo poostren nadzor prometa s strani policistov.

Uspešen začetek novega šolskega leta vam želi kolektiv OŠ Sveti Tomaž