Mednarodni projekt Erazmus + GoCarGo Plus se bliža k koncu. Zaključno srečanje je bilo v četrtek, 19. 6. 2022 ob 8. uri v ŠC Ptuj. Učenci iz Hrvaške, Srbije in Slovenije so prikazali svoje dokončane avtomobile. Letos smo se predstavili z električnimi avtomobili. Učenci naše šole so se predstavili z avtomobilom Super Mario E car. V 5 mesecih smo vložili v njega ogromno energije, znanja, odrekanja in prostih ur. Vendar nam je uspelo. Z avtomobilom smo zadovoljni. Naredili bi še posodobitve, vendar ni bilo več časa. Imeli smo hiter avtomobil. Tudi Tinka, ki je vozila avtomobil je dosegla 1. mesto v vožnji naravnost. Prejeli smo tudi priznanje za izdelavo konstrukcijske nadgradnje. Vsak avtomobil je prejel priznanje. To se nam zdi v redu, saj so se tudi ostali učenci po šolah enako potrudili. Upamo, da bomo tudi prihodnje leto v tem projektu. Avtomobil bomo nadgradili s sončnimi celicam, kar bo predstavljalo za nas dodatni izziv.

Vodja projekta: Drago Slavinec