Podrobnosti dogodka

• Kategorije:

solski znak

OBVESTILO

Draga učenka/ učenec, starši!

Počitnice se zaključujejo, zato se bomo spet srečali v novem šolskem letu, ki se prične v ponedeljek, 2. septembra 2019.  Prvi šolski dan se bo začel s skupnim sprejemom prvošolcev v šolo. Tako se bomo vsi učenci in delavci šole zbrali ob 8.20  v telovadnici šole. Skupnemu uvodnemu delu bodo sledila srečanja po razredih, ki se bodo zaključila ob 10.45.

Prvi šolski dan bo organizirana zjutraj samo druga vožnja.  Odhod avtobusov za vožnjo domov je ob 11.00 uri. Prvi šolski dan imajo učenci v šoli malico. Prijavljeni učenci lahko že prvi dan ostanejo v podaljšanem bivanju in imajo kosilo v šoli.

V torek, 3. 9. 2019, načrtujemo izvedbo športnega dne za vse razrede. V primeru slabega vremena bo termin športnega dne prestavljen.

Za zagotavljanje večje prometne varnosti bodo v prvem tednu v okolici šole prisotni gasilci domačih gasilskih društev. Prav tako bo poostren nadzor prometa s strani policistov.

Uspešen začetek novega šolskega leta vam želi kolektiv OŠ Sveti Tomaž